ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
Міні-спліт система охолодження або нагрівання включає внутрішній блок кондиціювання повітря в приміщенні і зовнішній блок з компресором. Ці системи є безканальними і пов’язані між собою двома кабелями з холодоагентом та двома електричними проводами, які з’єднують два блоки.
Залежно від забруднення повітря у вашому районі. Термін дії фільтра може змінюватись в залежності від того, чи живете ви в сільській місцевості чи кондиціонер встановлений на жвавій вулиці в центрі міста. Встановлені фільтри регулярно чистять та миють у теплій воді. Їх не можна замінити. Існують змінні фільтри, які замінюються після 5-8 місяців використання. Є багаторазові фільтри: вони вимагають очищення щомісяця, але їхній термін служби 2-3 роки.
Середній комфортний діапазон відносної вологості у будинку становить від 30 до 35%. Коли зовнішнє холодне повітря остигає всередині вашого будинку, відбувається осушення навколишнього повітря, що може призвести до накопичення статичної електрики та проблем з органами дихання. Зволожувач додасть вологи у повітря та мінімізує ці проблеми під час зимових місяців. Однак, рівень вологості, що досягається, в будинку залежить від того, як в будинку відкриваються і закриваються двері і вікна, і який мір і тип зволожувача.
Фахівці Cooper&Hunter, які розробляють нове обладнання, завжди дбають про дотримання стандартів безпеки для навколишнього середовища. Особлива увага також приділяється енергозбереженню. Це підтверджується тим фактом, що виробництво Cooper&Hunter має екологічний сертифікат OHSAS18000, який є гарантією екологічної чистоти та безпеки.
Компанія Cooper&Hunter має потужну виробничу базу. Зокрема, кондиціонери C&H, що поставляються до Європи та країн СНД, виготовляються на сучасному заводі у Китаї.
Компанія Cooper&Hunter приділяє велику увагу соціальній відповідальності. Вона проводить благодійні заходи, сприяє розвитку спорту та підтримує національні спортивні команди.
Існує кілька простих способів, за допомогою яких ви можете заощаджувати енергію при використанні кондиціонера: Встановіть кондиціонер (або зовнішній блок спліт-системи) на тінистому боці будівлі (або затініть сам кондиціонер); переконайтеся, що потік повітря навколо пристрою не обмежений. Температура приміщення, що обігрівається, взимку повинна бути в межах -18-21 °С, а температура охолоджуваної кімнати влітку повинна бути близько 23-26 °С (пам’ятайте, вологість у приміщенні буде низькою, тому відчуватиметься прохолода). Слід перевіряти температуру через 30 хвилин роботи кондиціонера. Коли очікується спекотний день, увімкніть кондиціонер спочатку, а не чекайте, поки приміщення нагріється (він працює більш ефективно, коли температура зовнішнього повітря холодніша). Тримайте вікна та двері закритими, при використанні кондиціонерів, що охолоджують, (випарювальні кондиціонери вимагають певного потоку повітря). Закривайте штори у спекотні літні дні та холодні зимові ночі. Затініть вікна влітку. Якщо пристрій має регульовані жалюзі, налаштуйте їх у напрямку до стелі при охолодженні та до підлоги при нагріванні (холодне повітря опускається, гаряче повітря піднімається). Дотримуйтесь інструкцій виробника під час очищення фільтра.
Швидкий та легкий спосіб визначити потужність кондиціонера для кімнати чи будинку – метод квадратних футів. Він використовується тільки для швидкого та приблизного визначення на основі принципів, що стосуються R значень ізоляції, затінювання, висоти стель, будівельних матеріалів, вікон, дверей, цілей використання кондиціонера та його розміщення. З погляду професіонала, 400 квадратних футів житлової площі в пустельному кліматі потребує 1 тонну потужності охолодження при адекватній ізоляції, 8′ висоти стелі та щільних вікнах та дверях. Для розрахунку ваших вимог, як непрофесіонала, розділіть загальну площу приміщення у квадратних футах на 400. У результаті ви отримаєте приблизну кількість необхідної потужності в тоннах.
Найбільш важливими критеріями на момент покупки кондиціонера є тип кондиціонера, чи є він фіксованим або переносним, з одним або декількома блоками, чи може обігрівати приміщення за допомогою теплового насоса, яка його потужність охолодження (виражається в БТЕ/год або Вт). Ви також можете розглянути наступне: економія електроенергії, рівень шуму, який повинен бути низьким, об’єм осушення повітря, наявність додаткових функцій: таймер для програмування, режим сну, щоб уникнути уникнути падіння температури вночі, системи фільтрів, і т.д. Зрештою, необхідно також брати до уваги витрати на установку для фіксованих кондиціонерів та періодичні роботи з технічного обслуговування.
В цілому, кондиціонери можна розділити на три категорії: переносні є єдиним блоком, не фіксуються і не встановлюються, можуть бути переміщені з однієї кімнати в іншу, так звані спліт-кондиціонери обладнані фіксованим одним або більше внутрішніми блоками для стін, і зовнішнім. Нарешті, є клімат-контроль системи, призначені для обробки повітря по всьому будинку чи окремому приміщенні.
Багато шуму? Надмірне охолодження або нагрівання всіх зон вашого будинку? Чи стало більше часу в обладнання, щоб охолонути чи нагрітися? Рахунки за комунальні послуги зростають без жодної видимої причини? Все це ознаки того, що у вас є проблеми, які необхідно вирішити. У більшості випадків, чим довше ви тягнете, тим важче їх вирішення. Зв’язуйтеся з Cooper&Hunter або вашим сертифікованим установником, щоб перевірити систему, якщо ви помітите щось надзвичайне.
Ні. Кожна система призначена для охолодження певної площі. При обмеженні простору, ви порушите та зменшите потік повітря, та ефективність системи. Ваша система буде працювати більш посилено для охолодження